O programie

Nasz kurs pozwoli Ci lepiej poznać siebie i wznieść się na wyżyny swojego biznesu. Nie czekaj, wyślij zgłoszenie już dziś.

Czym się zajmujemy?

Doświadczenie. Praca zespołowa. Wiedza. To wartości, na których skupiamy się w pierwszej kolejności. Program mentoringowy MentorPoland został przygotowany przez mentorów, pod opieką których są aktorzy, zawodnicy MMA oraz sportowcy. Tam gdzie umysł gra kluczową rolę, bo od jego siły zależy zwycięstwo lub porażka. 

Nasi mentorzy

Miłosz Kotecki

Miłosz Kotecki

CEO

Swoją pierwszą firmę otworzył już w trakcie studiów. Był to portal njusowy. Ostatecznie został on wykupiony przez Netkom Software. Kariera Miłosza Koteckiego rozwijała się bardzo dynamicznie a sam siebie określa jako człowiek orkiestra. Obecnie zarządza firmą Skycash – dzięki niej możliwe są płatności mobilne za parking i bilety za pomocą smartfona.

Kamila Skonieczna

Kamila Skonieczna

CEO

Certyfikowany trener, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka wielu książek o tematyce coachingu. Przedsiębiorczy umysł sprawił, że 20 lat temu rzucając etat, uwierzyła we własne siły tworząc od podstaw firmę Cosmo Cosmetics.

Bartosz Denis

Bartosz Denis

CEO

Certyfikowany coach. Współpracował z firmami takimi jak Zalando, Viennalife czy Allegro. Obecnie skupia się na doradztwie wąskiej, elitarnej grupie klientów – przedsiębiorców, prezesów spółek giełdowych i kadry zarządzającej.

Masz pytania?

Prześlij je w formularzu lub wyślij maila. Standardowy czas oczekiwania – do 4 godzin. 

Kraków, ul. T. Makowskiego 49, 31-325 

12 384 12 12

biuro@mentorpoland.com.pl

Zostaw wiadomość

4 + 12 =